Yeni İnşaat ve Yeniden İnşa Projeleri

Yeni bir konut inşa ediyorsanız veya mevcut bir binanın yeniden inşa projesini gerçekleştiriyorsanız, tam size uygun bir çözüm önerimiz var:

TuREEFF Yeni İnşaat ve Yeniden İnşa Kredisi

Türkiye, Kentsel Dönüşüm Planı ile doğal afetlerden kaynaklanan can ve mal kayıplarının önüne geçilmesi yönünde önemli bir inisiyatif başlatmıştır. Bu plan ile deprem bölgelerinde bulunan riskli durumdaki binlerce binanın yıkılıp yeniden inşası hedeflenmektedir. Bu plan, yeni yapılacak binaların sadece güvenli olmakla kalmayıp bir yandan da enerji verimli olarak inşa edilmeleri yönünde büyük fırsatlar yaratmaktadır.

Yeni bir konut inşa ediyorsanız veya mevcut bir binanın yeniden inşa projesini gerçekleştiriyorsanız ve yeni binanızın enerji performans sınıfının B veya üzeri olmasını isterseniz, tam size uygun bir çözüm önerimiz var: TuREEFF Yeni İnşaat ve Yeniden İnşa Kredisi

TuREEFF Teknik Destek

Mühendislik ekibimiz sizinle iş birliği yaparak size B ve üzeri enerji sınıfına sahip yeni binanızın tasarım ve inşası sürecinde teknik danışmanlık desteği verebilir. Eğer binanız BEP yönetmeliğine göre B veya üzeri kriterlerini sağlarsa, TuREEFF binanızın Enerji Kimlik Belgesi’ni size ücretsiz olarak verecektir.

TİCARİ KREDİLER

Kimler yararlanabilir?

  • KOBI İnşaat firmaları ( AB KOBİ tanımına uygun)

Kentsel Dönüşüm Bölgelerinde inşaat yapan bir firma olarak TuREEFF ile çözüm ortaklığı yapabilir miyim?

Eğer Avrupa Birliği tanımına göre küçük ve orta ölçekli (KOBİ) bir inşaat firması iseniz, ve EKB B ve üzeri yeni konut inşaatı veya yeniden inşa projeleri yapmayı taahhüt ediyorsanız, sizin için özel olarak geliştirilmiş Ticari Kredilerden faydalanabilirsiniz. Yeni bina inşaatı ve Yeniden İnşa kredisi için maksimum üst sınır firma başına 5.000.000 USD olarak belirlenmiştir ve bu tutar bina inşaat maliyetin % 30’unu geçemez.

TuREEFF Teknik Destek

Teknik Destek Mühendislik ekibimiz sizinle iş birliği yaparak size B ve üzeri enerji sınıfına sahip yeni binanızın tasarım ve inşası sürecinde teknik danışmanlık desteği verebilir. Eğer binanız BEP yönetmeliğine göre B veya üzeri olursa TuREEFF binanızın Enerji Kimlik Belgesi’ni size ücretsiz olarak verecektir.

İnşaat firmaları için geliştirilmiş TuREEFF Yeni İnşaat ve Yeniden İnşa kredilerine bir tık uzaktasınız. Anlaşmalı bankalarımızdan dilediğinizi tercih ederek hemen başlayabilirsiniz!

İlgili kanun ve yönetmeliklerle ilgili aşağıdaki linkleri inceleyebilirsiniz;

Yeniden İnşa tanıtım videosu

Ne kadar tasarruf edeceğinizi hesaplayın!